Članska ekipa

Članska ekipa NK Proteus, ponosna zastopnica našega kluba, odmeva v prestižni 2. Slovenski futsal ligi pod okriljem Nogometne zveze Slovenije (NZS). To je ekipa, ki pooseblja strast, predanost in odličnost v futsalu.

Futsal, ta hitra in tehnično zahtevna različica nogometa, zahteva več kot le spretnost z žogo. Naši člani članske ekipe, so igralci, ki na igrišču s svojo tehniko, hitrostjo in taktično inteligenco pustijo močan vtis.

Vsaka tekma je priložnost za dokazovanje, za postavljanje novega standarda in za navduševanje gledalcev. Naši igralci se vsakič znova soočajo z izzivi in priložnostmi, ki jih prinaša futsal, in to počnejo z odločnostjo in željo po zmagi.

Članska ekipa NK Proteus ni le skupina posameznikov, temveč ekipa, ki temelji na medsebojnem zaupanju in povezanosti. Skozi treninge, tekme in sodelovanje izven igrišča so ustvarili močne vezi, ki jih vidimo na vsaki tekmi. To je ekipa, ki verjame v svoje sposobnosti in ki je pripravljena dati vse od sebe, da doseže svoje cilje.

Bojan Kusturica

Glavni trener
UEFA C
Darko Malkoč

Pomočnik trenerja
UEFA C

Za več info:

info@nkproteus.si

+386 (0)40 297 692 (Ivan)

Sledi nam

Copyright © 2023. All rights reserved. – Created by Jadan.si.